Komunikat Rektora w sprawie terminów oraz formy ubiegania się o świadczenia pomocy materialnej w roku akademickim 2022/2023 (dla studentów)

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi terminów oraz formy ubiegania się o świadczenia pomocy materialnej (stypendium rektora, stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz zapomóg) dla studentów w roku akademickim 2022/2023.

Składanie przez studentów wniosków o przyznanie stypendium rektora w formie dokumentu elektronicznego przez USOSweb, jak i w formie papierowej jest możliwe od 3 października do 17 października 2022 r.

Więcej informacji oraz pełny komunikat Rektora znajduje się na stronie Biura ds. Pomocy Materialnej Uniwersytetu Warszawskiego.

Data publikacji: 05 października 2022